Klima ve Yardımcı Isıtma Sistemlerinin Geliştirilmesi

Kaliteli Araç Servisi

Klima ve yardımcı ısıtma sistemlerinin geliştirilmesi
Kışın soğuk ayaklara paydos, yazın ideal iklim – Bosch Car Service uzmanları, aracınıza bir klima veya yardımcı ısıtıcı takmaktan memnuniyet duyacaktır.

Maksimum sürüş konforu ve daha fazla güvenlik
Ekipmanı sonradan takan özel servis
Dünyaca ünlü üreticilerden eksiksiz paketler

Tüm mevsimler için ideal donanım
Yardımcı ısıtıcılar ve klima sistemleri, hâlâ otomobillerde temel donanım öğeleri olmaktan çok uzak. Ama bunlar olmadan yapamam diyorsanız Bosch Car Service sizin için bunları geliştirebilir. Bu şekilde sadece daha fazla sürüş konforunun keyfini çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda aracınızın uzun vadeli değerini de artırmış olursunuz. Kompakt, orta sınıf veya lüks – hangi sınıfta araç kullanıyor olursanız olun uzmanlarımız doğru cevaba verir ve gereken uzman servis ekipmanları ellerinin altında bulunmaktadır. Ayrıca çok sayıda uygun fiyatlı revizyon teklifine ek olarak Webasto veya Eberspächer gibi dünyaca ünlü üreticilerden eksiksiz üstün kalitede paketler de sunmaktayız.

Başlangıçtan itibaren mükemmel başlangıç
Sonbahar ve kış, sadece yayaların sevmediği mevsimler değildir. Sürücüler de olumsuz hava koşulları ile baş etmek zorundadır: Sabahları buzlanmış camlar, düşük görüş mesafesi ve hiç de hoş olmayan düşük sıcaklıklar. Yardımcı ısıtma ile daha işin başından sıcak, buzsuz camların ve daha fazla güvenliğin keyfini çıkarabilirsiniz. Sıcaklık 10 santigrat derecenin altına düştüğü anda, başka bir deyişle Eylül ile Mayıs ayları arasında bir yardımcı ısıtıcı kullanmak iyi bir fikirdir. Dahası, yılın geri kalan kısmında yardımcı havalandırma sağlayarak örneğin hava sıcak olduğunda yolcu bölmesinde ısı yükselmesini de durdurur.

Bir bakışta avantajlar:

Otomobil, daha araca binmeden ısınır
Motor üzerinde daha az yük ve düşük yakıt tüketimi
Net görüş alanı ve camlardan buz kazımaya artık gerek kalmaması

Hava değişikliğinin keyfini çıkarın
Bir klima sistemini geliştirmek için çok sayıda sebep vardır: Sizin, konforunuz ve güvenliğiniz için. Yazın, %35 ila 65 bağıl nemle 23 ile 27°C arası ideal koşulların keyfini çıkarabilirsiniz. Üstelik kesintisiz temiz hava beslemesi, konsantrasyonu artırmaya ve camların buğulanmasını önlemeye yardımcı olduğu için sürüşün de daha güvenli olmasını sağlar. Tüm bunlara ek olarak klima sistemi aynı zamanda nahoş kokuları, polen ve diğer kirleticileri de filtreleyerek hava şartları ne olursa olsun varacağınız yere daima formunuzun zirvesinde ve ter basmadan ulaşmanızı sağlar.

Bir bakışta avantajlar:

Havadan polenleri ve kirletici maddeleri filtreler
Yolcu bölmesi ikliminin otomatik ayarı
Temiz hava beslemesi, konsantrasyonu artırır

Uzman tavsiyemiz
Biliyor muydunuz? Otomobillerdeki klima sistemleri, her yıl soğutma maddelerinin %8 kadarını kaybeder. Ayrıca, aşınan parçaların en önemlisi olan kurutucunun da kullanım ömrünün sınırları vardır. Bu parça, devridaim yapan soğutma maddesinden nemi almaktan ve mekanik aşınmayı azaltmaktan sorumludur. Bu yüzden hasarı ve nahoş kokuları önlemek için klima sisteminin düzenli aralıklarla kontrol edilip temizlenmesi iyi bir fikirdir.

Klima ve Yardımcı Isıtma Sistemlerinin Geliştirilmesi

Diğer Hizmetlerimiz

Yıla mükemmel bir başlangıç yapmanız için servis uzmanlarımız, aracınızın tamamen çalışır durumda olduğunu ve kışı, herhangi bir sorun olmadan geçirdiğini belirlemek üzere aracınızı yakından inceleyecektir. Gerekirse hatalı bileşenleri değiştirir ve uzman işçilik ve en yüksek kalite standartları ile uzun kış
Otomobilinizin aküsü kullanıma hazır mı ve kış şartlarına göre donanımlı mı? Bosch Car Service'lerdeki uzmanlar, otomobilinizdeki aküyü kontrol etmekten, servis yapmaktan ve gerekirse değiştirmekten memnuniyet duyacaktır.