Profesyonel İnceleme

Kaliteli Araç Servisi

Profesyonel inceleme
Üretici garantisi bozulmadan inceleme ve bakım çalışması sunarız.
Her yaştaki tüm araç modelleri için
Üretici ve mobilite garantisi ile eksiksiz
Tüm çalışmanın servis kitapçığına kaydı

Otomobiliniz için eksiksiz paket
Bosch Car Service’de , araç incelemesi, daima üretici teknik değerleri baz alınarak yapılır. Uzman personelimiz bütün sistemleri yakından inceler, motordan elektronik aksama ve frenlere kadar tüm güvenlik sistemlerini kontrol eder. Ayrıca dilerseniz yağınızı ve filtrenizi değiştirir, ve üstün kalitede orijinal parçalarla arızalı veya aşınmış parçaları değiştirirler. Böylece hem aracınızın değerini korunur hem de üretici kapsamındaki aracınızın garantisi bozulmaz.

Üretici garantisi bozulmadan bakım hizmeti!
Garanti kapsamında bir kayıp olmaması için yeni bir araca üreticinin servisinde servis yapılmasının gerektiğini düşünenlerden biri misiniz? Öyle ise sizi temin ederiz ki uzman herhangi bir servis, üreticinin garanti yükümlülüğünü etkilemeksizin bu tip çalışmaları yapabilir. Bu durumda aracınızı bir Bosch Car Service’de incelemeden geçirirseniz aracınızın tam garanti kapsamını korumuş olursunuz.

Profesyonel İnceleme

Diğer Hizmetlerimiz

Aracınızın iki yıllık resmi genel muayenesi ve egzoz emisyon testi yaklaştığında servisimiz gerekli tüm işlemleri yapabilir. Ayrıca dilerseniz muhtemel kusurları gidermek için aracınızı önceden kontrol de edebiliriz.
Aracınızda bir elektronik arıza olması veya bir uyarı lambasının yanması durumunda arızanın tespiti konusunda Bosch Car Service teknisyenlerine güvenebilirsiniz. En yeni arıza tespit ekipmanlarının yardımıyla muhtemel sorun kaynaklarını belirleyebilir ve elektrik sistemi sorunlarını profesyonel şekilde çözebilirler.