Elektrikli Ve Hibrid Araçlar

Kaliteli Araç Servisi

Elektrikli ve hibrid araçlar için profesyonel servis
Bosch, hibrid ve elektrikli araçlar için yeni bileşen geliştirilmesi sürecine en başından beri katılmaktadır. Orijinal ekipman üreticisi olarak Bosch artık çoğu hibrid ve elektrikli araç şirketine tedarikte bulunmaktadır. Bu yüzden Bosch Car Service’deki uzmanlar, ikiz tahrikli sistemlerinin onarımı ve bakımına tamamen aşinadır.
Her yönden sistem uzmanlığı
Dayanıklı, zor aşınan orijinal Bosch yedek parçaları
En yeni tahrik sistemi tasarımları için etkili arıza tespit teknolojisi

Güçlü yönlerimiz: Elektriksel çalışma ve uzmanlık
Hibrid araçların ikiz tahrik konsepti, klasik sistemlere kıyasla sorun giderme işlemini çok daha fazla karmaşık hale getirir. Dahası, elektrikli bileşenler ve yüksek akım ve gerilimlerle güvenle çalışmak, uzman bilgi birikimi gerektirir. İşte bu yüzden servis uzmanlarımız en yeni arıza tespit sistemlerini ve teknik verileri kullanır. Uzmanlarımız ayrıca hem kendi hem de başka insanların güvenliğini sağlamak için özel pratik eğitimler de alır.

Garantili Bosch kalitesi
Yüksek düzeyde uzman personele ek olarak Bosch Car Service’ler aynı zamanda Bosch ürünü kapsamlı bir yelpazede kaliteli ürünler sunar. Bu sayede elektrik makinelerinden akülere ve özel şarj cihazlarına kadar elektrikli ve hibrid araçların servisi, incelenmesi ve onarımı için gereken tüm bileşenlere erişimleri vardır. Avantaj: Çekici fiyat/performans oranı, daha düşük maliyetler ve üstün kalite.

Mobilitenin geleceği temiz
Yakıt tasarrufu sunan ve CO2 emisyonlarını %35’e kadar azaltan hibrid teknoloji, bütünüyle elektrikli otomobile giden yolda önemli bir adımdır. Bosch, tek ürünlerden komple sistem uzmanlığına kadar sürdürülebilir tahrik sistemlerinin geliştirilmesinde daima lider bir rol oynamıştır. Bosch Car Service’lerin uzmanları, doğrudan bu zengin bilgi birikiminden yararlanır.

Uzman tavsiyemiz
2014’ten itibaren, otomobilinizi ancak geçerli bir yeşil çevre etiketi ile kullanabileceğiniz şehirlerin sayısı daha da artacak. Aksi takdirde 40 Euro ceza ödemek zorunda kalacaksınız. Bu yüzden dizel aracınıza bir filtre taktırmanızı veya uzun vadede elektrikli veya hibrid bir araca geçiş yapmanızı tavsiye ederiz.

Elektrikli Ve Hibrid Araçlar

Diğer Hizmetlerimiz

Bosch, dünyanın önde gelen elektronik araç sistemleri geliştiricisi ve üreticilerinden biridir. Bosch Car Service personeli doğrudan bu uzmanlıktan yararlandığı için otomobilinizdeki tüm elektronik güvenlik sistemlerinin birinci sınıf bakımı ve üstün kalitede onarımı konusunda uzman personelerimize güvenebilirsiniz.
Havalar soğumadan karda ve buzda güvenli sürüş için servis uzmanlarımıza güvenebilirsiniz. Otomobilinizin en önemli bileşenlerinin doğru çalıştığını kontrol edebilir ve aküden kapı kauçukları ve cam keçelerine kadar kışla baş etmeniz için tüm genel hazırlıkları yapabiliriz.