Profesyonel Araç Kontrolü

Kaliteli Araç Servisi

Profesyonel araç kontrolü
Her zaman güvenli sürüş yaptığınızdan emin olmak isterseniz otomobilinize araç kontrolü kapsamında hızlı, ayrıntılı ve maliyet yönünden uygun bir şekilde bakmaktan memnuniyet duyarız.
Her yaştaki tüm araç modelleri için
Mevsimsel kontrol ve bakım
Orijinal ekipman üreticisi standardında orijinal yedek parçalar

Kontrol, gelecekteki sorunları önler
Ayrıntılı bir araç kontrolü sadece otomobiliniz açısından değil, aynı zamanda doğrudan kendi güvenliğinizle de ilgilidir. Uzmanlarımız, aracınızın teknik açıdan güvenli bir durumda olduğunu ve tüm bileşenlerin düzgün çalışıp çalışmadığını belirlemek üzere en yeni arıza tespit ekipmanlarını kullanır. Bunda temel olarak kaza riskini azaltma ve tüm araç yolcularının güvenliğini artırma amaçlanmaktadır. Ayrıca pahalı ve can sıkıcı arızaların da artık geçmişte kalmasına yardımcı olur.

Daha fazla güvenlik için uzman bilgi birikimi
Yılın herhangi bir zamanında araç kontrolünü yaptırabilirsiniz. Servislerimiz, tüm yıl boyunca en yeni test ekipmanlarını kullanarak uzman ve hızlı arıza teşhisi sunar. Kapsamlı bilgi birikimlerine güvenmenin yanı sıra uzman teknisyenlerimiz, eksiksiz bir yelpazede kaliteli Bosch ürünleri ile çalışma avantajından da yararlanır. Bu da güvenlikle ilgili bileşenlerin doğru kontrol edilmesini ve tüm sıvılar (fren sıvısı, yağ, soğutma suyu) ile filtrelerin profesyonel olarak değiştirilmesini garanti eder.

Güvenli sürüş
Bosch Car Service’in uygun maliyetli araç kontrolü, aracınızın trafiğe uygun olup olmadığı hakkında güvenilir bilgiler verir. Hem tehlikeli durumlardan hem de pahalı onarım çalışmalarından kaçınmanızı sağlar. Yine de potansiyel tehlikelerin nerelerde olabileceğini sadece bir uzman söyleyebileceğinden siz her zaman düzenli bakım aralıklarınızı takip edin.

Uzman tavsiyemiz
Biliyor muydunuz? Güvenli sürüş için iyi görüş alanı şarttır ve hatta kanunlarca mecburidir. Kullanım ömürleri boyunca yaklaşık 60 futbol sahasına eşdeğer büyüklükte bir alanı silmek zorunda kaldıklarından ancak üstün kalitede silecekler bu zorluğun üstesinden gelebilir. İşte bu yüzden Bosch sileceklerinin üstün etkisini kullanmanızı tavsiye ederiz. Bunları servislerimizden birinden satın aldığınızda hem kusursuz görüş alanına sahip olursunuz hem de ücretsiz olarak bunları taktırabilirsiniz.

Profesyonel Araç Kontrolü

Diğer Hizmetlerimiz

Aracınızdaki mekanik sistemlerden herhangi birinde bir sorun yaşıyorsanız en yeni test ekipmanları ve orijinal ekipman standardında orijinal yedek parçaları işleri düzeltmesi için Bosch Car Service uzmanlarına güvenebilirsiniz.
Aracınızda bir elektronik arıza olması veya bir uyarı lambasının yanması durumunda arızanın tespiti konusunda Bosch Car Service teknisyenlerine güvenebilirsiniz. En yeni arıza tespit ekipmanlarının yardımıyla muhtemel sorun kaynaklarını belirleyebilir ve elektrik sistemi sorunlarını profesyonel şekilde çözebilirler.