Olcayto Bosch Car Service Oto Tamir Bakım Bosch Yedek Parça Hizmetleri İstanbul
Carbon Clean
Periyodik Bakım Sezonsal Ara Kontroller   Periyodik Yağ Değişimi Egsoz Emisyon Ölçümü
Periyodik Bakım&Kontroller Sezonsal Ara Kontroller   Periyodik Yağ Değişimi Egsoz Emisyon Ölçümü
Aydınlatma Sistemleri Güvenlik Kontrolleri   Carbon Clean Oto Ekspertiz İşlemleri
Aydınlatma Sistemleri Güvenlik Kontrolleri   Carbon Clean Oto Ekspertiz
Aracınıza En Ekonomik Ve Kaliteli Çözümler...

Carbon Clean Nedir ?

Carbon Clean, bir makine ve temizleme kimyasallarından oluşan bir sistemdir. Carbon Clean makinesinin deposuna 4 silindirli motorlar için bir şişe, 6 silindirli motorlar için bir buçuk şişe temizlik maddesi konulur. Daha sonra, deponun içindeki işarete kadar benzin (Benzinli motorlar için) eklenir. Otomobilin yakıt deposuyla ilişkisini kesmek amacıyla, yakıt kütüğüne bağlı olan benzin girişini ve çıkışını sağlayan borular birbirine bağlanır. Daha sonra makinenin hortumları buralara monte ediyir. Böylece makinenin deposu, otomobilin benzin deposu haline gelir. Hazırlanan karışım bitene kadar -ki bu yaklaşık 30-45 dakika sürer-, motor rölanti devirde çalıştırılır. Arada bir gaza basılarak sökülen kurumun egzozdan atılması sağlanır. Carbon Clean temizlik kimyasallarının en büyük özelliği, yanıcı olmamalarıdır. Bu nedenle motor parçalarına hiçbir yan etkisi bulunmaz.

Aracınızdan Maxsimum Faydalanın !

Carbon Clean kimyasalları ile carbon Clean makineleri kullanılarak yapılan kurum ve karbon birikintisi temizleme işlemi sonrasında, araçların maksimum torkunda önemli bir miktarda artış sağlandığı, kompresyon değerlerinin ortalama %27 oranında arttığı ve tekerleklerdeki gücün ortalama %6 oranında yükseldiği Bosch dinamometre cihazı test sonuçları ile kanıtlanmıştır.

Carbon Clean işlemi sonrasında, aracınız daha sakin ve sessiz çalışır.

Aracınızdaki motor gürültüsü azalır.

Aracınızın 0-100 km. hızlanması ve ara hızlanma dediğimiz esneklik kabiliyeti, aracınızın "0" km.'deki performans değerlerine gelir.

Daha az vites değiştirerek yüksek sürüş konforu ve keyfi yaşarsınız.

 

  Hizmetlerimiz
Carbon Clean İstanbul
 
Carbon Clean İstanbul

 

  Başa dön
Copyright © 2007 Olcayto Bosch Car Service | UTZ Bilişim