Olcayto Bosch Car Service Oto Tamir Bakım Bosch Yedek Parça Hizmetleri İstanbul
Hizmet Alanlarımız
Diyagnoz Test Bosch Car İstanbul Oto Tamir Oto Motor & Mekanik Tamir oto Tamircisi Özel Servis İstanbul Bosch Car Service   Oto Elektrik & Elektronik İstanbul Bosch Enjeksiyon Sistemleri Oto Tamircisi Bosch Yedek Parça Enjeksiyon Enjektör
Diyagnoz Motor & Mekanik   Elektrik & Elektronik Enjeksiyon Sistemleri
Fren Balata Tamir Bakım Fiyatları İstanbul Bosch Car Özel Servis Yol Navigasyon Müzik Ses Sistemleri İstanbul   Oto Klima Sistemleri Klima Tamir Bakım Hizmetleri Kaporta Boya İstanbul Tamirci Kaporta Ustası Oto Boyacı
Fren Sistemleri Konfor Elektroniği   Oto Klima Sistemleri Kaporta & Boya
Aracınıza En Ekonomik Ve Kaliteli Çözümler

İstanbul Bosch Car Service Bosch Car ServisOtomotiv teknolojilerinde her marka ve model araca hizmet verebilecek, uzman ve teknolojiyi kullkanmayı prensip edinmiş Olcayto Bosch Car Service organizasyonumuz ile en uygun koşullarda hizmet vermeyi bir görev biliyoruz.

Bir tamirhane görünümünden uzak, kurumsal standartlara uygun davranan servisimiz, üretici firma garantisi dolmuş her marka aracın tampondan tampona bakım ve onarımını en iyi şekilde yapmaktadır.

Servisimizde teknoloji en ön planda tutularak, araç arızalarının tespitinde ve giderilmesinde Bosch Test Cihazları kullanılmaktadır.

Mekanik servisimize gelen her araç, uzman personelimiz ve teknik cihazlarımızla ücretsiz "check-up" tan geçirilir. Gerek periyodik bakımlar gerekse de onarım hizmetlerinin tümü; uzman bir kadro ve en gelişmiş teknikler eşliğinde, büyük dikkat ve özenle, son derece güven verici bir şekilde sunulmaktadır. Müşterimizin tercihine göre orijinal yedek parçalar son derece ekonomik olarak sağlanır.


Bağımsız otomotiv pazarında dünyanın en büyük otomobil yedek parça ve sistem üreticisi Bosch, geleceğin servis konseptiyle sizlere sadece temiz, teknolojik, güleryüzlü, güvenilir bir otomobil servisi değil, dünya genelindeki 10.000 servisinin bilgisini, tecrübesini ve profesyonelliğini de sunuyor. 120 ‘den fazla ülkede milyonlarca araç kullanıcısı Bosch Car Service'i seçerek doğru tercihi yaptılar.

Otomobiliniz için kaliteli, güvenilir ve farklı hizmeti almak için sizi servisimize bekliyoruz.

  Başa dön
Copyright © 2007 Olcayto Bosch Car Service | UTZ Bilişim